Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

UMA

Marcina Wrona przed Korczyną

Jak co roku wyścig w Korczynie kończy zmagania Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.
opublikowano13.09.2018

Jak co roku wyścig w Korczynie kończy zmagania Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W sobotę i niedzielę na trasie w Prządkach rywalizować będzie 56 zawodników, a w nich 20-letni Rzeszowianin Marcin Wrona, który po raz czwarty w swojej karierze weźmie udział w tym wyścigu.

Marcin Wrona: Chciałbym pojechać równie czyste zawody tak jak rok temu, kiedy w ramach jednorazowego startu za sterami Opla Adama R2 udało mi się zdobyć  komplet punktów w Korczynie. Bardzo lubię tę trasę po suchej nawierzchni, więc mam nadzieję, że pogoda wytrzyma i będą słoneczne warunki zarówno dla nas jak i dla kibiców. W klasyfikacji końcowej mam dużą przewagę, ale chcę uzyskiwać jak najlepsze czasy podczas całego weekendu oraz świętować zdobycie drugiego w karierze tytułu Mistrza Polski. Zapraszam wszystkich kibiców na zwieńczenie sezonu w Korczynie 15-16 września, a ja postaram się wycisnąć z mojego auta 100%!

 

Dziękuję sponsorom za możliwość startu: KOMA Marma Polskie FolieGrupa reklamowa Greemi, www.lagrotta.pl – system franczyzowy,  Icfkarting Rzeszów ICF Steel ABC Prawo Jazdy, 2BRally   Miasto Rzeszów oraz TVP3 Rzeszów za patronat medialny.