Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

UMA

ProfiAuto Racing Team przed finałem sezonu – Korczyna na wagę walki o podium

Już w najbliższy weekend ekipa ProfiAuto Racing Team zakończy kolejny sezon startów w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Michał Tochowicz, aktualnie trzeci kierowca klasy E-I-2000, stoi przed szansą wywalczenia tytułu I wicemistrza Polski w swojej klasie.
opublikowano13.09.2018

 

 

Już w najbliższy weekend ekipa ProfiAuto Racing Team zakończy kolejny sezon startów w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Michał Tochowicz, aktualnie trzeci kierowca klasy E-I-2000, stoi przed szansą wywalczenia tytułu I wicemistrza Polski w swojej klasie. Cały czas musi jednak kontrolować swoich rywali, którzy nadal mogą go zepchnąć poza podium.

 

Łukasz Kopiec również stanie przed dużym wyzwaniem, ponieważ nadal w jego zasięgu jest walka o pierwsze miejsce w klasie E-I+2000 (4x2). Konieczne będzie wywalczenie na trasie GSMP Prządki możliwie najlepszego wyniku, ale kierowca Toyoty też musi pilnować konkurentów. Bezpośredni rywal z trzeciego miejsca traci do niego zaledwie 2 punkty.

 

Obydwaj zawodnicy ProfiAuto Racing Team stoją więc przed szansą na wywalczenie najlepszych wyników we wszystkich swoich startach w GSMP. Stawka w tym roku jest jednak wyjątkowo wyrównana, więc na Michała Tochowicza i Łukasza Kopca czeka szczególnie emocjonująca końcówka sezonu.

 

Michał Tochowicz: „Szkoda, że ten sezon już się kończy, bo kilka ostatnich weekendów to dla mnie sama przyjemność. Wspólnie z chłopakami z EvoTech wykonaliśmy kawał dobrej roboty i teraz możemy cieszyć się efektami. Mamy szansę mocnym akcentem zakończyć tegoroczną rywalizację i na tym celu w pełni skupimy się w Korczynie. Zadanie nie będzie proste, ale jestem dobrej myśli. Zrobiliśmy ogromny krok do przodu, a perspektywy są optymistyczne. Wspólnie z ProfiAuto.pl, MOTO Flotą, Studiem Optycznym 44 i EvoTech zapraszam Was wszystkich do Korczyny. Trzymajcie kciuki!

 

Łukasz Kopiec: „Nie wszystko w tym roku poszło po mojej myśli, ale za to finisz zapowiada się ciekawie. Podejmując decyzję o przesiadce do Toyoty wiedziałem, że będzie to pracowity rok, ale idziemy z projektem w dobrym kierunku, a do tego stoimy przed szansą na cenny wynik. Miałem okazję już się przekonać, jak wymagająca jest trasa w Korczynie, zwłaszcza na mokrej nawierzchni, ale musimy z chłodną głową podejść do tego wyścigu. Dzięki wsparciu ProfiAuto.pl i MOTO Floty oraz pomocy Motoweld.pl i Stanlej Racing mogę kończyć swój drugi pełny sezon w GSMP.”