Przejdź do treści

ElektromobilnośćEAutoTVP3Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

WGM

Revline Racing Team powraca na trasy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

Po miesięcznej przerwie do rywalizacji wracają zawodnicy walczący w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Trzecią i czwartą rundę GSMP stanowić będzie 5. Wyścig Górski Magura Małastowska.
opublikowano14.06.2018

 

Po miesięcznej przerwie do rywalizacji wracają zawodnicy walczący w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Trzecią i czwartą rundę GSMP stanowić będzie 5. Wyścig Górski Magura Małastowska. Zawody organizowane przez Automobilklub Biecki są jednymi z najmłodszych w kalendarzu, ale już zdążyły zaskarbić sobie sympatię zarówno zawodników, jak i kibiców. Zgłoszenia do wyścigu nadesłało 63 kierowców, w tym Marcin Wilusz w Hondzie Civic Type-R klasy N-2000 w barwach Revline Racing Team.

Marcin Wilusz: Wyścig w Magurze należy do moich ulubionych tras GSMP i nigdy tego nie ukrywałem. Z tego między innymi powodu niecierpliwie wyczekuję soboty i startu do pierwszego podjazdu na tej dość krótkiej, ale szybkiej trasie na Przełęcz Małastowską. Po usianym nawrotami Załużu tym razem przyjdzie nam zmierzyć się z techniczną Magurą, która nagradza trzymanie wyprostowanej prawej nogi, ale również nie wybacza błędów. Po problemach z przerywającym silnikiem, z którymi zmagaliśmy się w Załużu, nasza Honda przeszła solidną rewizję i mam nadzieję, że tym razem walczyć będę wyłącznie z czasem i rywalami w klasie N-2000.

         Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiadają Materniak Autosport i Szałajda Autosport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam