Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

UMA

Revline Racing Team walczy o tytuł mistrzowski podczas 15. Wyścigu Górskiego Prządki

Za nami cztery miesiące rywalizacji w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Dwie finałowe rundy sezonu 2018 odbędą się w podkrośnieńskiej Korczynie, gdzie już po raz piętnasty rozegrany zostanie Wyścig Górski Prządki.
opublikowano13.09.2018

 

Za nami cztery miesiące rywalizacji w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Dwie finałowe rundy sezonu 2018 odbędą się w podkrośnieńskiej Korczynie, gdzie już po raz piętnasty rozegrany zostanie Wyścig Górski Prządki. Na liczącej ponad pół setki zawodników liście zgłoszeń nie zabrakło reprezentanta Revline Racing Team’u – Marcina Wilusza, który za kierownicą Hondy Civic Type-R powalczy o tytuł Mistrza Polski w klasie N-2000.

Marcin Wilusz: Przed nami decydujące rozstrzygnięcia zarówno w klasyfikacji generalnej Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, ale także w poszczególnych klasach. Podczas ostatniego w tym sezonie weekendu GSMP naszym celem jest tytuł mistrzowski w klasie N-2000, o który powalczymy z Marcinem Popielą w bliźniaczej Hondzie Civic. Z pewnością smaczku tej rywalizacji doda największa w tym sezonie frekwencja w klasie, która liczy w Korczynie sześciu zawodników. Wyjątkowo podczas Wyścigu Górskiego Prządki w barwach zespołu Revline Racing Team będzie można zobaczyć dwa samochody, z których jednym, jako auto funkcyjne, pojedzie Wojciech Witkowski. Dla naszego zespołu „domowy” wyścig będzie też swego rodzaju poligonem doświadczalnym, ponieważ silniki startujących samochodów zalane będą zupełnie nowym olejem Revline Racing, a ponieważ na podobny krok zdecydowało się kilku innych zawodników, w Korczynie będziemy mieli wspólnie okazję wykazać walory nowego produktu Rafinerii w Jaśle. Zapraszamy wszystkich kibiców na sobotnio-niedzielne zawody i w najważniejszym punkcie sezonu 2018 obiecujemy walkę o każdy ułamek sekundy.

 Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Autosport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.