Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

DUBAI

Wyśmienity wynik Berg Monster Team w Załużu.

Świetny występ zaliczył Berg Monster Team podczas inauguracyjnych rund wyścigów górskich, jakie w miniony weekend odbyły się na Podkarpaciu w ramach 44. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. W towarzystwie wybitnej konkurencji z kraju i zagranicy Dubai i Boczek uzyskali wyśmienite wyniki.
opublikowano15.05.2018

 

Świetny występ zaliczył Berg Monster Team podczas inauguracyjnych rund wyścigów górskich, jakie w miniony weekend odbyły się na Podkarpaciu w ramach 44. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. W towarzystwie wybitnej konkurencji z kraju i zagranicy Dubai i Boczek uzyskali wyśmienite wyniki.  Przy pięknej i słonecznej pogodzie Dubai w sobotę zajął drugie miejsce w klasyfikacji GSMP wyścigu oraz w tuż za Igorem Drotarem. W niedzielę zawodnik Berg Monster Team wygrał klasyfikację GSMP oraz w FIA CEZ był 3, w MSR był 2. Boczek cały weekend walczył z Tomaszem Terlikowskim o prymat w klasie E1+45 ostatecznie zajmując drugie miejsce w klasie. W klasyfikacji sponsorskiej Dubai Berg Monster Team zajął, doskonałe pierwsze miejsce.

DUBAI:

Przerwa zimowa trwała za długo nie mogłem doczekać się zawodów w Załużu. Testy które odbyliśmy przed sezonem pomogły nam dobrze ustawić samochod co zaowocowało drugim miejscem w GSMP w sobotę i pierwszym w niedzielę. Jestem zadowolony z ostatniego występu podczas GSMP w Załużu i nie mogę już się doczekać kolejnego wyścigu w Magurze. Liczę na duże przyśpieszenie do końca sezonu. Pojawiło się kilka Skód z którymi będzie ciężko walczyć ale nie poddaje się. Celem jest tytuł Mistrza Polski na koniec sezonu.  Dziękuję za doskonały i bezawaryjny weekend ekipie Witek Motorsport, Łukaszowi Cieczko z 4Turbo oraz licznie zgromadzonym kibicom przy trasie. 

BOCZEK:

Udało mi się zdobyć 2 miejsce w klasie E1+45 poprawiając czasy na każdym podjeździe,. To był bardzo dobry weekend pokazałem się z dobrej strony zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni.. To były fajne zawody, 111 zawodników, tysiące kibiców. Rzadko zdarza się ścigać w tak doborowym towarzystwie w Polsce. W sobotę mieliśmy piękną pogodę. Niedziela za to już tradycyjnie mieszanka słońca z deszczem i loteria oponowa. Podziękowania dla licznie zgromadzonych kibiców na trasie. Oby na wszystkich trasach było tak w tym roku. Dziękuję Performance by Kudłaty z wyśmienite przygotowanie samochodu