Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Marcin Wilusz liderem Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie A-2000 na półmetku sezonu

Rywalizacja w Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na jeden weekend opuściła granice naszego kraju i przeniosła się w okolice słowackich Banovców.
opublikowano06.08.2019

Rywalizacja w Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na jeden weekend opuściła granice naszego kraju i przeniosła się w okolice słowackich Banovców. Na trasie u naszych południowych sąsiadów rywalizowali czołowi polscy i słowaccy zawodnicy, nie zabrakło na niej także Marcina Wilusza w barwach zespołu Revline Racing Team. Zawodnik Automobilklubu Małopolskiego podczas obu dni zawodów toczył wyrównaną walkę w swojej klasie, by podczas niedzielnej rundy uplasować się na podium i umocnić się na pozycji lidera klasy A-2000.

Marcin Wilusz: Plan na zawody w Banovcach został wykonany, ponieważ mamy za sobą półmetek Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2019 i w drugą połowę sezonu wchodzimy jako liderzy klasy A-2000. Jadąc na Słowację zdawałem sobie sprawę, jak szybcy są lokalni kierowcy, a równa walka z czteronapędową Skodą Fabią S2000 nie będzie możliwa, zatem zakładałem rywalizację o podium w klasie i w niedzielę udało się wskoczyć na trzecie miejsce. Na drodze do podobnego sukcesu w sobotę stanęły nie do końca dopasowane nastawy zawieszenia naszej Hondy, ale dokonaliśmy kilku zmian, co zaowocowało lepszymi czasami drugiego dnia. Przed nami krótka przerwa i przenosimy się na trasę w Sopocie. To dobra okazja, żeby połączyć zawody z krótkim urlopem, więc z niecierpliwością czekam wraz z zespołem na nadmorskie rundy GSMP. 

          Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.