Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Revline Racing Team na trasie Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich.

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się największe święto w polskich wyścigach górskich.
opublikowano26.07.2019

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się największe święto w polskich wyścigach górskich. Na trasie tuż obok małopolskiej Limanowej zbierze się ponad 110 zawodników, którzy przez dwa dni powalczą w 9. rundzie Mistrzostw Europy oraz 5. i 6. odsłonie Mistrzostw Polski. Biorąc pod uwagę, że w tej odmianie motorsportu nie są rozgrywane mistrzostwa świata, limanowskie zawody są obecnie najwyższą półką wyścigów górskich. W 11. edycji wyścigu nie zabraknie zespołu Revline Racing Team, którego reprezentantem będzie Marcin Wilusz w Hondzie Civic Type-R, zaliczanej do klasy A-2000.

Marcin Wilusz: Wyścig na trasie ze Starej Wsi na Przełęcz pod Ostrą to chyba najbardziej wyczekiwane przeze mnie zawody w kalendarzu GSMP. Wynika to po części z niezwykle wysokiej rangi imprezy, ale przede wszystkim z walorów najdłuższej w Polsce, doskonale przygotowanej trasy, po której jeździ się z wielką przyjemnością, a rywalizacja w Limanowej zawsze stoi na wysokim poziomie. Jestem pewien, że nie inaczej będzie i tym razem, szczególnie patrząc przez pryzmat listy zgłoszeń, na której można się doliczyć aż 115 zawodników z 10 krajów. To wielka rzecz móc znaleźć się w tej stawce i jedocześnie ogromna mobilizacja, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Dlatego też przed zawodami dołożyliśmy szczególnych starań, aby możliwe optymalnie przygotować sprzęt, mając nadzieje, że przygody, z którymi zmagaliśmy się w Załużu i Magurze to już przeszłość. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić wszystkich entuzjastów sportów motorowych (i nie tylko) do kibicowania przy wspaniałej trasie w Limanowej. Jej konfiguracja sprawia, że każdy znajdzie tam dla siebie ciekawe i bezpieczne miejsce do podziwiania walki kierowców z czasem oraz będzie mógł poczuć niepowtarzalną atmosferę tego miejsca podczas wyścigowego weekendu.

          Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.