Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Revline Racing Team po Wyścigu Górskim Magura Małastowska

Ponad 60 zawodników wzięło udział w Wyścigu Górskim Magura Małastowska, który stanowił 3. i 4. rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.
opublikowano25.06.2019

Ponad 60 zawodników wzięło udział w Wyścigu Górskim Magura Małastowska, który stanowił 3. i 4. rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na podgorlickiej trasie z dobrej strony zaprezentował się reprezentant zespołu Revline Racing Team – Marcin Wilusz, który za kierownicą Hondy Civic Type-R walczył o triumf w klasie A-2000. Najbardziej udany dla zawodnika Automobilklub Małopolskiego okazał się drugi dzień zawodów, który zakończył się dla krośnianina zwycięstwem w klasie oraz trzecim miejscem w grupie A.

Marcin Wilusz: To był dla nas weekend pełen przygód. W zasadzie zaczęły się one jeszcze przed rozpoczęciem zmagań w Magurze, bowiem do ostatnich chwil trwały prace związane z montażem w naszej Hondzie sekwencyjnej skrzyni biegów i do walki na trasie przystąpiliśmy praktycznie z marszu. Test w „warunkach bojowych” ujawnił kilka mankamentów nowej konstrukcji, z którymi uporaliśmy się dopiero na niedzielne podjazdy wyścigowe. Wszystko jednak dobre, co się dobrze kończy i finalnie zakończyliśmy wyścigowy weekend zwycięstwem w klasie A-2000 i trzecim miejscem w grupie A. Na dodatek udało mi się poprawić mój dotychczasowy najlepszy czas na trasie w Magurze Małastowskiej. O takim wyniku nie mógłbym nawet marzyć, gdyby nie heroiczna praca mechaników Artura i Mateusza, którzy spędzali przez kilka kolejnych dni po 20 godzin na dobę, pracując przy samochodzie, za co chłopakom serdecznie dziękuję. Podziękowania kieruję także w stronę Tomka Pławeckiego za pożyczenie komputera, a także do Gabrysia Kubita i Karola Krupy za pomoc w dopracowaniu ustawień skrzyni biegów. Jak wiemy, dla Karola zawody w Magurze skończyły się nie najlepiej i wraz z całym zespołem życzę mu jak najszybszego powrotu do pełni sił i do ścigania na najwyższym poziomie.     

          Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam