Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Revline Racing Team przed Rajdem Barbórka

Stołeczny Rajd Barbórka, jak co roku symbolicznie kończy motorsportowy sezon w naszym kraju. Na starcie tych zawodów stają zawodnicy znani z rajdów, wyścigów górskich, wyścigów torowych czy rallycrossu.
opublikowano05.12.2019

Stołeczny Rajd Barbórka, jak co roku symbolicznie kończy motorsportowy sezon w naszym kraju. Na starcie tych zawodów stają zawodnicy znani z rajdów, wyścigów górskich, wyścigów torowych czy rallycrossu. W najbliższy weekend powinniśmy ich zobaczyć na odcinkach specjalnych ponad setkę, bowiem lista zgłoszeń liczy aż 102 pozycji. Numer startowy 56 otrzymali Marcin Wilusz i Wojciech Witkowski w Hondzie Civic Type-R. Załoga Revline Racing Team powalczy w klasie 2, w której będzie miała 16 rywali.

Marcin Wilusz: Start w Rajdzie Barbórka to dla naszego zespołu duże wydarzenie. Staniemy na starcie tych kultowych zawodów dopiero po raz pierwszy i tak naprawdę nie wiemy czego się po tych oesach spodziewać. Mimo to zapowiadamy walkę na maksimum naszych możliwości i celem numer jeden jest awans na nocny odcinek na ulicy Karowej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że podobny plan na Barbórkę mają wszystkie pozostałe załogi i trzeba będzie zachować zimną krew i maksimum koncentracji, bo na tak krótkich odcinkach specjalnych nie będzie miejsca na błąd. W ramach przygotowań do stołecznego rajdu wzięliśmy udział w Rajdzie Podkarpackim, który ukończyliśmy na drugim miejscu w klasie GOŚĆ. Oesy w Krośnie i okolicach może odbiegają charakterystyką o tych z Barbórki, ale pozwoliły wdrożyć się w rajdowy tryb i popracować nad ustawieniami samochodu, który po sezonie spędzonym w wyścigach górskich wymagał gruntowego przestrojenia.

          Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.