Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Revline Racing Team przed Wyścigiem Górskiem Czarna Góra.

Po trzech latach nieobecności na trasę w Siennej wracają kierowcy ścigający się w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.
opublikowano04.09.2019

Po trzech latach nieobecności na trasę w Siennej wracają kierowcy ścigający się w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Do przedostatniego w tym sezonie weekendu GSMP zgłosiło się 50 zawodników, z czego 3 w ramach GSMP Historycznych. W stawce Wyścigu Górskiego Czarna Góra nie zabraknie reprezentanta Revline Racing Team – Marcina Wilusza, którego zobaczymy za kierownicą Hondy Civic Type-R klasy A-2000.

 

Marcin Wilusz: Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski wkraczają w decydującą fazę. Przed nami dwa finałowe weekendy GSMP, a pierwszy z nich odbędzie się w Siennej, gdzie rozegrane zostaną 11. i 12 runda mistrzostw – Wyścig Górski Czarna Góra. Dolnośląskie zawody, organizowane przez Automobilklub Ziemi Kłodzkiej wracają do kalendarza mistrzostw po kilku latach przerwy oraz po remoncie nawierzchni i z pewnością wielu kierowców czekało na ten wyścig. Ponieważ stratowałem tam tylko jeden raz za kierownicą Clio, to trzeba będzie traktować te zawody jako nowość i poświęcić pierwsze podjazdy na zaznajomienie się z trasą. Plan na Sienną zakłada umocnienie się na pozycji lidera klasy A-2000, co przybliży nasz zespół do tytułu Mistrza Polski. W tej chwili sytuacja w punktacji jest dla nas korzystna, ale wszyscy wiemy jaki bywa motorsport i wszyscy musimy zachować maksimum koncentracji przez cały wyścigowy weekend. Mimo, że prognozy na najbliższe dni nie wyglądają najlepiej, to mamy nadzieję, że w Kotlinie Kłodzkiej w sobotę i niedzielę aura będzie dla nas i dla kibiców łaskawa.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.