Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Revline Racing Team udanie rozpoczął nowy sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

Sukcesem kierowcy zespołu Revline Racing Team zakończył się występ w 45. Bieszczadzkim Wyścigu Górskim, który stanowił dwie inauguracyjne rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.
opublikowano16.05.2019

Sukcesem kierowcy zespołu Revline Racing Team zakończył się występ w 45. Bieszczadzkim Wyścigu Górskim, który stanowił dwie inauguracyjne rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Marcin Wilusz prowadzący Hondę Civic Type-R dwukrotnie uplasował się na podium klasy A-2000, będąc jednocześnie najszybszym polskim zawodnikiem w swojej klasie.

Marcin Wilusz: Pierwszy tegoroczny weekend w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski wypada uznać za bardzo udany. Szczególnie emocjonująca okazała się sobotnia runda GSMP, podczas której zajęliśmy drugie miejsce w klasie A-2000 z przewagą zaledwie jednej tysięcznej sekundy. W historii GSMP to chyba rekordowo mała różnica i świadczy o tym, jak wyrównana była walka na trasie w Górach Słonnych. To drugie miejsce było dla nas jak zwycięstwo, ponieważ trudno było się nastawiać na równorzędną walkę ze Skodą Fabią S2000, która mimo napędu na cztery koła, zgodnie z regulaminem GSMP jest klasyfikowana w tej samej klasie. W niedzielę, mimo problemów z wybierakiem i konieczności wymontowania skrzyni biegów przez podjazdami wyścigowymi, również udało się wywalczyć miejsce na podium w A-2000, więc trudno nie być zadowolonym. Cieszymy się też, że w Załużu mieliśmy możliwość zaprezentowania driftingowego BMW E46, którą w efektowny sposób pokonywał trasę wyścigu. Jak zawsze na BWG nie zawiedli kibice – ich obecności i dopingu nie dało się zauważyć, za co bardzo dziękujemy.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.

 

uma