Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Revline Racing Team zwycięski na trasie wyścigu górskiego w Sopocie

Po serii wyścigów na południu Polski oraz na Słowacji, rywalizacja w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski przeniosła się na jeden weekend do nadmorskiego Sopotu, gdzie rozegrano dwie kolejne rundy GSMP.
opublikowano20.08.2019

Po serii wyścigów na południu Polski oraz na Słowacji, rywalizacja w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski przeniosła się na jeden weekend do nadmorskiego Sopotu, gdzie rozegrano dwie kolejne rundy GSMP. Na trasie z Sopotu do Gdyni z bardzo dobrej strony pokazał się reprezentant Revline Racing Team – Marcin Wilusz, który za kierownicą Hondy Civic Type-R dwukrotnie zwyciężył w swojej klasie i w ten sposób powiększył swoją przewagę na rywalami w klasyfikacji A-2000.

Marcin Wilusz: Zawody w Sopocie były dla naszego zespołu kolejnym w tym roku solidnym wyścigowym weekendem. Dwa zwycięstwa i komplet punktów w klasie A-2000 pozwalają na utrzymanie prowadzenia w tej kategorii w klasyfikacji sezonu i znacznie przybliżają nas do upragnionego tytułu mistrzowskiego. Sopot, choć jest najkrótszą trasą w sezonie GSMP, to z pewnością nie jest najłatwiejszy, o czym przekonało się już wielu zawodników, którym nie udało się dojechać do mety. Tym bardziej cieszą nas kolejne wygrane i zdobyte punkty. Niemałym sukcesem jest też dla nas trzecie miejsce w całej grupie A podczas obu rund GSMP, kiedy to szybsze okazały się wyłącznie czteronapędowe Mitsubishi. Wynik z Sopotu dedykuję mojej cudownej Żonie w szóstą rocznicę ślubu – dziękuję, że zawsze mnie wspierasz.

uma

          Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.