Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Waldemar Kluza gotowy na ostatni pojedynek sezonu

Już tylko godziny dzielą nas od finałowej odsłony Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.
opublikowano26.09.2019

Już tylko godziny dzielą nas od finałowej odsłony Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Po raz kolejny rola ta przypadła Wyścigowi Górskiemu Prządki. W dniach 28 i 29 września na 4,5 km trasę w Korczynie ruszy w sumie 56 kierowców z polskiej czołówki. Na linii startu wytyczonej na Rynku stanie również kierowca Skody Fabia, Waldemar Kluza.

 

Zawodnik z Wieliczki nie może zaliczyć do udanych dwóch ostatnich weekendów wyścigowych. Po starcie w Czarnej Górze spadł na piątą pozycję w klasyfikacji generalnej, którą zajmuje ex equo z Michałem Ratajczykiem. To właśnie ten duet toczył pojedynek o mistrzostwo Polski w zeszłorocznej edycji zawodów w Korczynie. Dobry wynik tego weekendu może nadal pozwolić Kluzie na powrót na podium „generalki”, a nawet na wyrównanie swojego wyniku z sezonu 2018 i wywalczenia tytułu wicemistrza.

 

Z takim nastawieniem i celem zawodnik Automobilklubu Beskidzkiego, wspierany przez ROWE Motor Oil, Stalco, Jania Construction, GT-Bergmann, AutoCzesciValdi.pl, Profiko, UMA Fotografia oraz Buchti.pl Promotion, wystartuje do dwóch ostatnich rund swojego dziesiątego sezonu w wyścigach górskich.

     

 

Waldemar Kluza: W ciągu dziesięciu sezonów startów przeżywaliśmy wiele dobrych i złych chwil. Ten, jubileuszowy rok daleki jest od naszych założeń czy ambicji, jednak walka nadal trwa, więc nie mamy zamiaru nawet na moment odpuścić. Przyjeżdżamy do Korczyny walczyć o powrót na podium. Liczę na piękną rywalizację i obiecuję, że damy z siebie wszystko, aby dobrym wynikiem podziękować nie tylko wspierającym nas w tym sezonie partnerom, ale także kibicom i wszystkim, którzy pracowali nad przebiegiem GSMP 2019.
Na widowiskowej i trudnej trasie w Korczynie nie raz musieliśmy stawiać wszystko na jedną kartę i walczyć o najwyższą stawkę. W tym roku także nie będzie to dla nas łatwy start, ale pojedziemy bez presji. Do zobaczenia i trzymajcie kciuki. Niech to będzie dla nas wszystkich udane pożegnanie z sezonem!

Informacja Prasowa