Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

BorgWarner Polish Racing Team przed Wyścigiem Górskim “Stronie Śląskie - Czarna Góra 2022”

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po pierwszych dwóch rundach sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, a przed nami już kolejny wyścig. Już w ten weekend Karol i Szymon udadzą się do Siennej, gdzie na trasie prowadzącej z Siennej do Przełęczy Puchaczówka odbędzie się Wyścig Górski “Stronie Śląskie - Czarna Góra 2022”.
opublikowano03.06.2022

 

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po pierwszych dwóch rundach sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, a przed nami już kolejny wyścig. Już w ten weekend Karol i Szymon udadzą się do Siennej, gdzie na trasie prowadzącej z Siennej do Przełęczy Puchaczówka odbędzie się Wyścig Górski “Stronie Śląskie - Czarna Góra 2022”. Do 3. i 4. rundy GSMP zgłosiło się 39 zawodników, w tym 7 zgłosiło się w grupie 2, a 6 w klasie 2b, tej samej, w której w tym sezonie startują reprezentanci BorgWarner Polish Racing Team.

Po bardzo udanym 19. Wyścigu Górskim Prządki BorgWarner Polish Racing Team nie zwalnia tempa i już w ten weekend bierze udział w kolejnych rundach sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Tym razem Karol i Szymon pojadą do Siennej (woj. dolnośląskie, pow. kłodzki).

Karol: Nie zwalniamy tempa. Wyścig w Korczynie był dla mnie bardzo udany, zaraz po zakończeniu niedzielnego ścigania odwieźliśmy samochody do garażu i ostatnie dwa tygodnie spędziliśmy na usuwaniu wszystkich defektów które powstały w Korczynie. Wprowadziliśmy kolejne poprawki i zaczęliśmy też powoli ustawiać Skodę. Mam nadzieję, że w Siennej będzie jeszcze szybciej niż w Korczynie. Zapraszam wszystkich do kibicowania!

uma

Szymon: Na Korczynie miałem małą przygodę która sprawiła, że auto straciło geometrię. Oczywiście usterka już jest naprawiona i w pełni sprawnym samochodem jadę na Czarną Górę. Konkurencja w klasie i grupie jest bardzo mocna, więc to będzie dość emocjonujący weekend. Zapraszam wszystkich do kibicowania! Trzymajcie za nas kciuki, na pewno będziemy walczyć o jak najwyższe lokaty.

Głównym sponsorem zespołu jest firma BorgWarner. Za obsługę techniczną samochodów odpowiadają firmy Autorace i CustomTechnology. Lekkie, karbonowe elementy poszycia samochodów dostarcza GT_gramtech. Bieżące informacje o przygotowaniach, startach i wynikach zespołu możecie śledzić na oficjalnej stronie na FB: https://www.facebook.com/BorgWarnerRacingTeam