Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Zespół Romana Barana wzmocniony przed rundami w Czarnej Górze

W kalendarzu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski przyszła pora na drugi wyścigowy weekend. Areną zmagań o kolejne punkty będzie 2770 metrowa trasa wiodąca przez Przełęcz Puchaczówka.
opublikowano03.06.2022

W kalendarzu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski przyszła pora na drugi wyścigowy weekend. Areną zmagań o kolejne punkty będzie 2770 metrowa trasa wiodąca przez Przełęcz Puchaczówka. Roman Baran stanie na starcie Wyścigu Górskiego Stronie Śląskie - Czarna Góra, jako lider klasy 3b. Zespół celuje w kolejne podwójne zwycięstwo, a ruszy do tego pojedynku z ważnym wzmocnieniem. Do ekipy z Rzeszowa dołącza bowiem nowy cenny partner. Wyścig zaplanowany na 4 i 5 czerwca będzie pierwszym, w którym na Mitsubishi Lancerze Evo, wśród barw sponsorskich pojawi się firma NTB Profesjonalny styropian - firma z Głogowa Małopolskiego koło Rzeszowa, która od 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą materiałów termoizolacyjnych.

 

Auto Moto Klub Kłodzko, organizator trzeciej i czwartej rundy GSMP 2022, przygotował łącznie dziewięć podjazdów, z których cztery będą wliczane do walki o punkty (po dwa na każdą rundę). Kierowcy w sobotę aż trzykrotnie będą mieli okazję zapoznać się z trasą, przed oficjalnym startem zawodów. W niedzielę w harmonogramie widnieją cztery podjazdy, w tym dwa treningowe. Zgodnie z listą zgłoszeń, na której znalazło się 39 zawodników, Roman Baran otwiera stawkę Grupy 3.

 

 

Roman Baran: - Inauguracja sezonu w Korczynie nie mogła nam przynieść lepszego otwarcia i to mocno dopinguje nas na najbliższy weekend. Weekend, który zdecydowanie nie będzie należał do łatwych. Trasa w Siennej zawsze wzbudzała duże emocje i to się nie zmieniło, mimo że wyścig zniknął na dłuższy czas z kalendarza. Pięknie położona i z ciekawą konfiguracją, ale jednocześnie trudna technicznie i nie wybaczająca błędów.
To będzie duże wyzwanie, ale cieszę się z powrotu w te okolice. Tym weekendem wyścigowym poszerzamy grono partnerów, dzięki którym mogę w sporcie cały czas się rozwijać. Cieszę się, że kolejna firma z okolic Rzeszowa pojawi się na naszym Mitsubishi i angażuje się w wyścigi górskie. Dla mnie zawsze cenne było to, by promować mój region, dlatego to tym większe wyróżnienie, że NTB Profesjonalny styropian obdarzyło cały zespół zaufaniem.
Celujemy w podwójne zwycięstwo i ruszamy do tego zadania jeszcze mocniejsi. Zapraszam wszystkich serdecznie na Wyścig Górski Stronie Śląskie - Czarna Góra. Trzymajcie kciuki!

 

W sezonie 2022 zespół Romana Barana obok NTB Profesjonalny styropian, wspierają: L Racing Team Liptak, Miasto Rzeszów – Stolica innowacji, Szik, Bendiks, Handlopex dystrybutor opon Paxaro, DBA Disc Brakes Australia, ATS – najlepsze felgi, B3Studio, Cutline, MPWiK Rzeszów, L Sport, mtuning.pl, Ecumaster, Motul, CR-turbo.pl, Acordi malowanie proszkowe, Carrera, Placard, MTD, Inter-Cars, Xtreme Clutch, NGK, Buchti.pl Promotion oraz TVP3 Rzeszów.