Polsko-słowacki pojedynek GSMP w Banovcach
Tydzień po rozstrzygnięciu rywalizacji na trasie Przełęczy pod Ostrą, najważniejszym punktem na mapie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski stały się sło


Tydzień po rozstrzygnięciu rywalizacji na trasie Przełęczy pod Ostrą, najważniejszym punktem na mapie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski stały się sło
Do zawodów zgłosiło się 104 kierowców z Aus
Autopola Jankov Vrsok 2022 odbył się w trzeci weekend Lipca (15-17.07.2022). Wojtek Socha na miejsce wybrał się już w czwartkowy wieczór, aby w piątek rano stawić się na Odbiorze Administracyjny i Badanie Kontrolne.
W miniony weekend, w Słowackich Banovcach, odbyła się kolejna eliminacja Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Autopola Jankov Vrsok 2022, był 7. i 8.
Już w najbliższy weekend, 15-17 lipca 2022 r., odbęd
We wrześniowej części tegorocznego kalendarza GSMP, polscy „górale”, aż dwukrotnie będą się mierzyć w walce o p
Polscy kierowcy zdominowali odbywający się w os
-----------------
