Przejdź do treści

Rally CommunicationUMA motowizja.jpg

uma

Revline Racing Team udanie zakończył sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

16. edycja Wyścigu Górskiego Prządki zakończyła sezon 2019 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.
opublikowano02.10.2019

16. edycja Wyścigu Górskiego Prządki zakończyła sezon 2019 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na trasie z Korczyny do Czarnorzek z bardzo dobrej strony zaprezentował się Marcin Wilusz broniący barw zespołu Revilne Racing Team. Krośnianin dwukrotnie zwyciężył w klasie A-2000 oraz podczas obu dni zawodów plasował się w czołowej trójce grupy A, czym przypieczętował tytuł Mistrza Polski w swojej klasie.

uma

Marcin Wilusz: Trochę żałuję, że sezon GSMP tak szybko dobiegł końca i do kolejnych zawodów trzeba będzie czekać aż do maja przyszłego roku. Dla mnie i mojego zespołu był to sezon pełen sukcesów, z których największym jest tytuł Mistrza Polski w klasie A-2000. Ten wynik to efekt pracy wielu osób, których nie sposób tutaj wymienić, ale każdej z nich serdecznie dziękuję za wysiłek i zaangażowanie włożone na przestrzeni całego sezonu. Dziękuję moim sponsorom i partnerom, podziękowania kieruję również w stronę kibiców, których przy żadnej z tras wyścigowych w tym roku nie brakowało. Cieszę się także, że podczas wybranych rund GSMP mieliśmy możliwość zaprezentowania pokazowych przejazdów naszego driftingowego BMW z Wojtkiem Witkowskim za kierownicą. Z tego co widziałem, przejazdy te podobały się kibicom i stanowiły pewne urozmaicenie wyścigowych weekendów. Przed nami zimowa przerwa i czas na przygotowania do sezonu 2020, ale nie będzie to stuprocentowy odpoczynek od startów. Już w najbliższy weekend zobaczycie nas na Drift Show w Izdebkach, gdzie pojawimy się wspólnie z Wojtkiem, a jeszcze w tym roku planujemy start w Rajdzie Podkarpackim oraz w Rajdzie Barbórka.

          Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle - producent olejów Revline i Jasol; aDISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, Witospol, TARGUM, M-Ubezpieczenia, JAVA – naturalna woda alkaliczna, a także MR CAR – studio kosmetyki samochodowej. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Szałajda Motorsport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.